TAMAMLANAN PROJELER

TAMAMLANAN PROJELER

Tam Otomatik Katlı Otopark

İşin Kapsamı

İzmir Adalet Sarayı’nın da aralarında bulunduğu büyük iş merkezlerine ev sahipliği yapan Bayraklı Salhane Mahallesi’nde gerçekleştirilen 648 araçlık, 18 katlı çelik konstrüksiyon otopark projesinin elektrik ve mekanik tesisat işleri REO Mühendislik’in tecrübeli ve uzman ekibi tarafından gerçekleştirilmiştir.

Ferdi Baba Restaurant- Hilltown Avm

İşin Kapsamı

Hilltown AVM Restaurant mekanik tesisat işleri REO Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.

Club Baba Köyiçi

İşin Kapsamı
Çeşme Alaçatı’nın çekim merkezi haline gelen Club Baba’nın tüm mekanik tesisat işleri REO Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.

EKMAS AVM

İşin Kapsamı

EKMAS Yapı tarafından Karşıyaka’nın en yoğun konut projelerinin tam ortasına inşa edilen EKMAS AVM’nin tüm mekanik tesisat işleri REO Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.

EKMAS Manisa

İşin Kapsamı
EKMAS Yapı’nın en gözde yaşam alanı olmayı hedefleyen Manisa’daki 71 daire ve ortak alandan oluşan projenin tüm mekanik projelendirilmesi ve tesisat işleri REO Mühendislik güvencesiyle hazır hale getirilmiştir.

Barilla Filiz Makarna Fabrikası

İşin Kapsamı

Fabrikanın havalandırma sistemi ve otomasyonu – pozitif basınçlandırma işleri REO Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.

İstinye Park Fabrice Restaurant

İşin Kapsamı
İstinye Park AVM’de bulunan Fabrice Restaurant’ın doğal gaz, ısıtma, yangın ve sıhhi tesisat işleri REO Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.

Folkart Life

İşin Kapsamı

Folkart Yapı’nın İzmir’e değer katan projelerinden biri olan Folkart Life’n tüm mekanik tesisat işleri REO Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.

Folkart Time

İşin Kapsamı
Folkart Yapı’nın İzmir’e değer katan projelerinden biri olan Folkart Time’ın tüm mekanik tesisat işleri REO Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.

Folkart Towers

İşin Kapsamı

A ve B Kule mekanik tesisat işleri REO Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.

İzmir Ekonomi Üniversitesi

İşin Kapsamı
Yabancı Diller Yüksek Okul binasının tüm mekanik tesisat işleri REO Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.

Casa De Playa Otel & Residence - Çeşme

İşin Kapsamı

65 odalı sıhhi tesisat alt yapısı, vitrifiye montajı, bahçe alt yapı tesisatı işleri REO Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.

İncek Loft Ankara

İşin Kapsamı

İncek Loft Konut projesi kapsamında A1-A2-A3-A4-D1-D3-D4-D5-D6-H1-H2 blokların mekanik Tesisat işleri REO Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.

T.C. İzmir Valiliği İl Müftülüğü

İşin Kapsamı
Konak’ta yapımı tamamlanan İl Müftülük Hizmet Binası’nın tüm mekanik tesisat işleri REO Mühendislik güvencesi ile gerçekleştirilmiştir.

Ekmas Mavişehir

İşin Kapsamı
Şehrin merkezinde yükselen EKMAS Mavişehir projesinin mekanik ve elektrik işleri REO Mühendislik tarafından yapılmıştır.

Kemalpaşa Belediyesi Demokrasi Üniversitesi Binası

İşin Kapsamı
Kemalpaşa Belediyesi İzmir Demokrasi Üniversitesi’nin ısıtma ve yangın tesisatı işleri REO Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.

Menemen Futbol Kulübü

İşin Kapsamı
Menemen Futbol Kulübü’nün tüm elektrik ve mekanik tesisat işleri REO Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.

Memur Kardeşler Camii

İşin Kapsamı

Karşıyaka Mavişehir’de yapımı süren, modern ve zarif çizgileri ile öne çıkan güzide mabedin tüm mekanik tesisat işleri REO Mühendislik’in tecrübeli ve uzman ekibi tarafından gerçekleştirilmiştir.

Egem Otomotiv

İşin Kapsamı
İzmir’in 33 yıllık otomotiv markası EGEM’in showroomuna iklimlendirme sistemlerinin kurulumu REO Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.

Biva Tower

İşin Kapsamı
3 tarafı özel tasarım parklarla çevrili Biva Tower projelendirilmesi REO Mühendislik tarafından yapılmıştır.

Atakent Panaroma

İşin Kapsamı
Ataseven Group’un Çiğli’de hayata geçirdiği 144 daireden oluşan Atakent Panorama projesinin tüm mekanik tesisat işleri REO Mühendislik tarafından yapılmıştır.

Ci Group Allways Bornova

İşin Kapsamı
Ci Group Allways Bornova projesinin ısıtma, havalandırma (jet fan) ve yangın işleri REO Mühendislik tarafından yapılmıştır.

Bayraklı 1923

İşin Kapsamı
Çınar İnşaat ve Millennium Yapı’nın ortak projesi olan 26 katlı, 35 konut, 108 ofis ve 2 katlı otoparktan oluşan Bayraklı 1923 karma projesinin doğal gaz ve tüm mekanik tesisat işleri REO Mühendislik tarafından yapılmıştır.

İzmir Bayraklı Entegre Sağlık Kampüsü

İşin Kapsamı
İzmir Bayraklı Entegre Sağlık Kampüsü, T.C. Sağlık Bakanlığı ile Türkerler-GAMA Ortaklığı arasında imzalanan Kamu Özel İş birliği (KÖİ) çerçeve anlaşmasına istinaden başlatılan hastane projesinin yangın tesisatı kapsamında hidrant sistemi uygulamaları REO Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.

Naturin İlaç Fabrikası

İşin Kapsamı
Üretim ve idari kısım tüm mekanik tesisat işleri REO Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.

Mia Garden Konut Projesi

İşin Kapsamı
Mia Garden konutlarının tüm mekanik tesisat işleri REO Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.

Reo Mühendislik © 2022