TAMAMLANAN PROJELER

Tam Otomatik Katlı Otopark

İşin Kapsamı
İzmir Adalet Sarayı’nın da aralarında bulunduğu, büyük iş merkezlerine ev sahipliği yapan Bayraklı Salhane Mahallesi’nde gerçekleştirilmekte olan 648 araçlık 18 katlı çelik konstrüksiyon otopark projesinin elektromekanik tesisat işleri firmamız tarafından yapılmıştır.

Ferdi Baba Resraurant

İşin Kapsamı
Ferdi Baba Restaurant’ın tüm mekanik tesisat işleri şirketimiz tarafından gerçekleştirilmiştir.

Ekmas Group Merkez İdari Ofisi

İşin Kapsamı

Bünyesinde farklı sektörlerde hizmet veren çok sayıda firma bulunduran Ekmas Group’un merkez idari ofisinin tüm mekanik tesisat işleri şirketimizce gerçekleştirilmiştir.

Sportiva Fitness Salonu

İşin Kapsamı
Ege Bölgesi’nin çeşitli yerlerinde faaliyet sürdüren kapalı spor kompleksinin ısıtma, soğutma ve havalandırma işleri şirketimiz tarafından yapılmıştır..

Mia Garden Konut Projesi

İşin Kapsamı
Koç İnşaat’ın büyük beğeni toplayan projesi MİA Garden’da yer alan konutların tüm mekanik tesisat işleri şirketimiz tarafından gerçekleştirilmiştir.

Barilla Filiz Makarna Fabrikası - Bolu

İşin Kapsamı
Barilla Filiz Makarna Fabrikası’nın havalandırma sistemi ve otomasyonun yanı sıra, pozitif basınçlandırma işleri şirketimiz tarafından yerine getirilmiştir.

Sinpaş Denizli Aquacity

İşin Kapsamı
17 blok 2 kule ve ticaret merkezden oluşan Sinpaş Denizli Aquacity’nin tüm mekanik tesisat işleri şirketimize emanet edilmiş, işlemler başarıyla tamamlanmıştır.

Sinpaş Liva Evleri - İstanbul

İşin Kapsamı
850 daire ve birçok sosyal alandan oluşan Sinpaş Liva Evleri’nin tüm mekanik tesisat işleri şirketimiz tarafından başarıyla tamamlanmıştır.

Folkart Time

İşin Kapsamı
İzmir’in prestijli inşaat markalarından olan Folkart’ın Time isimli projesinde yer alan 376 daire ve 2 ofis bloğunun tüm mekanik tesisatı işleri şirketimiz tarafından gerçekleştirilmiştir.

Folkart Towers

İşin Kapsamı
Folkart Towers’ı oluşturan A ve B Kuleleri’nin mekanik tesisat  işleri şirketimiz tarafından gerçekleştirilmiştir.

İzmir Ekonomi Üniversitesi

İşin Kapsamı
Ekonomi Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu Binası’nın tüm mekanik tesisat işleri şirketimiz tarafından başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Casa De Playa Otel & Residence

İşin Kapsamı
65 odalı Otel’in sıhhi tesisat alt yapısı, VRV ve bahçe alt yapı tesisatının yanı sıra vitirifiye montaj işleri şirketimiz tarafından yapılarak hazır hale getirilmiştir.

Soyak Optimus Evleri

İşin Kapsamı
1115 daire, kapalı otopark, sosyal tesisler ve havuz alanlarından oluşan Site’nin mekanik tesisat işleri şirketimiz tarafından yapılmıştır.

Naturin İlaç Fabrikası

İşin Kapsamı
Üretim tesisi ve idari kısımın tüm mekanik tesisat işleri şirketimiz tarafından gerçekleştirilmiştir.

Ekmas Mavişehir

İşin Kapsamı
Mavişehir’de yeni ve prestijli bir yaşam merkezi olan Ekmas Mavişehir rezidans konut projesinin tüm mekanik tesisat işleri şirketimiz tarafından gerçekleştirilmiştir.

Club Baba Köyiçi

İşin Kapsamı

Çeşme Alaçatı’nın çekim merkezi haline gelen Club Baba’nın bütün mekanik tesisat işleri REO Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.

GermaTürk

İşin Kapsamı
GermaTürk firmasının üretim tesisine UVC: Ultraviyole ile ortam ve hava dezenfeksiyon sistemi kurulumu şirketimizce yapılmıştır.

Toyo Mürekkep

İşin Kapsamı

TOYO Mürekkep’in üretim tesisine UVC: Ultraviyole ile ortam ve hava dezenfeksiyon sistemi kurulumu REO Mühendislik tarafından yapılmıştır.

Egem Otomotiv

İşin Kapsamı

İzmir’in 30 yıllık otomotiv markası Egem’in showroomuna evaperatif iklemlendirme sistemleri kurulumu şirketimizce yapılmıştır.